Aktuális programnaptár

Áprilisi program

Dátum Időpont Program
Április 3-ig, keddig   Tavaszi szünet
Április 4. szerda   Első tanítási nap a tavaszi szünet után “A” hét
Április 4. Szerda – április 6. péntek   “Határtalanul” programon vesz részt a 7. évfolyam
Április 5. csütörtök 16.00-tól Leendő elsősök sportszakági képességmérése II. forduló
Április 5. csütörtök   Kerületi partizán bajnokság
Április 6. péntek 10.00 Leendő első osztályok névsora felkerül a honlapra és az iskola bejáratára
Április 6. péntek   Kosárlabda budapesti döntő a Grosicsban
Április 9. hétfő 16.30/17.00-től Fogadóóra
Április 10. kedd   4.b Bonbonetti gyár meglátogatása
Április 10. kedd 14.00 Kerületi matematika verseny 3., 4. évfolyam, helyszín: Domokos Pál Péter Á. I.
Április 10. kedd 14.15 Kerületi matematika verseny 5., 6. évfolyam, helyszín: Teleki Balanka Á. I.
Április 11. szerda 3. óra utáni szünet Költészet napja – iskolarádió
Április 11. szerda 14.15 Kerületi matematika verseny 7., 8. évfolyam, helyszín: Teleki Balanka Á. I.
Április 11. szerda   Kerületi partizán bajnokság a Grosicsban
Április 12. csütörtök 14.15 Természetismereti csapatverseny 5., 6. évfolyam, helyszín: Lágymányosi Bárdos Lajos Á. I.
Április 13. péntek   Osztályfotózás (az osztályfőnökök jelzik, ha a másik időpontban, május 10-én van a fotózás)
Április 13. péntek 9.00-12.00 Euroexam angol nyelvvizsga 7., 8. évfolyam
Április 12. csütörtök 8.00-19.00 Beiratkozás
Április 13. péntek 8.00-19.00 Beiratkozás
Április 16-20. hétfőtől péntekig) 7.00-8.00

16.00-17.00

Papírgyűjtés
Április 17. kedd 14.30 Kerületi történelem verseny 5-8. évfolyam, helyszín: Talento-Ház
Április 17. kedd   Atlétika verseny II. kcs. TF pálya
Április 17. kedd   II.kcs. Labdarúgó döntő ( Gloriett suli)
Április 18. szerda 17.00 Londonba utazók szülői értekezlete
Április 19. csütörtök    
Április 20. péntek 8.15 Föld Napja ÚPI rendezvények
Április 21. szombat   Tanítási nap

(“A” hét hétfő 04.30.)

Április 21. szombat   5.b biciklitúra a Velencei-tó körül
Április 21. szombat 8.00-12.00 Papírgyűjtés vége
Április 24. kedd   3.b a Fővárosi Hulladékhasznosító Mű-be megy
Április 25. szerda 9.00-12.00 4.b Nemzeti Múzeum
Április 25. szerda 8.00-12.00

 

NetFit mérés

Pénzügyi projektnap

Április 25. szerda 9.00-16.00 Sas-hegyi túra
Április 28. szombat   B33 Országos kosárlabda döntő
Április 30. hétfő   Tanítási szünet
Május 1. kedd   Ünnepnap
Május 2. szerda   Tanítási nap “A” hét
Május 7. hétfő 17.00 Szülők Akadémiája – leendő első évfolyam számára
Május 10. csütörtök 14.00 Alsós szövegértés verseny 3., 4. évfolyam, helyszín: Gazdagrét – Törökugrató Á.I.
Május 11. péntek 14.30-15.30 Nagy digitális kaland – Logiscool