• Budapesti Atlétikai Diákolimpia III-IV. korcsoportok

    Folytatódott a Budapesti Atlétikai Diákolimpia! Csapataink ezúttal is csodálatos eredményekkel zárták a napot!
    Csapat összetett verseny:
    III. korcsoportos fiúk 1. helyezés
    III. korcsoportos lányok 2. helyezés
    IV. korcsoportos lányok 2. helyezés
    IV. korcsoportos fiúk 2. helyezés
    Egyéni összetett verseny:
    Buzgó Dániel 7.a 1. helyezés (III. korcsoportos fiúk)
    Nemes Gergő 6.a 4. helyezés (III. korcsoportos fiúk)
    Varjas Áron 6.b 5. helyezés (III. korcsoportos fiúk)
    Emmanuel Sophia 2. helyezés (III. korcsoportos lányok; 60 m síkfutás 1. helyezés, távolugrás 2. helyezés)
    Pákozdy Dóra 6. helyezés (III. korcsoportos lányok)
    És a résztvevők:
    III. korcsoportos lányok:
    Farkas Réka 6.a
    Sárközi Rebeka 5.a
    Szudolszky Míra 7.a
    Sági Bettina 6.a
    Pákozdy Dóra 6.b
    Emmanuel Sophia 6.b
    Medvei Csenge 7.a
    IV. korcsoportos lányok:
    Krausz Lili 8.a
    Sági Regina 8.b
    Horváth Anna 7.b
    Jánosi Flóra 7.a
    Cs. Molnár Lili 8.a
    Balogh Enikő 7.b
    III. korcsoportos fiúk:
    Buzgó Dániel 7.a
    Hesz Dániel 6.a
    Nemes Gergő 6.a
    Németh Miklós 6.b
    Sziebig Róbert 6.a
    Varjas Áron 6.b
    IV. korcsoportos fiúk:
    Bugya Borisz 7.a
    Czárán János 7.a
    Marton Marcell 8.a
    Medvei Milán 8.b
    Varjas Norbert 8.a
    Vigh Zalán 8.a
    Szeretettel gratulálunk minden résztvevőnek!
  • Budapesti Diákolimpia

    Hatalmas siker a Budapesti Diákolimpián! Egyéniben és csapatban is elhozták diákjaink az arany érmeket! 🥳💪🥇👟
    Csapat összetettben aranyérmes:
    I. korcsoportos lány és fiú csapatunk
    II. korcsoportos lány és fiú csapatunk
    Egyéni összetettben aranyérmes:
    Gál- Olasz Villő 4.b (II. korcsoport)
    Biró Ádám 4.a (II. korcsoport)
    További eredmények:
    Biró Máté 4.b (II. korcsoport, egyéni összetett 2. helyezés)
    Csákvári Dávid 4.a (II. korcsoport, egyéni összetett 5. helyezés)
    Molnár Márton 4.a (II. korcsoport, egyéni összetett 6 helyezés)
    Hábor Marcell 2.b (I. korcsoport, egyéni összetett 3. helyezés)
    Szórád Zuboly 1.c (I. korcsoport, egyéni összetett 6. helyezés)
    Kara Szilvia 4.b (II. korcsoport, egyéni összetett 5. helyezés)
    A csapatok:
    I. korcsoportos lányok:
    Gombos Jázmin Hanna
    Czárán Erzsébet
    Kovács Viola
    Sárközi Izabella
    Márkus Johanna Lola
    Szentkirályi Szofi
    I. korcsoportos fiúk:
    Molnár Erik
    Nemes Ádám
    Hábor Marcell Bence
    Szabó Lóránt Barnabás
    Szórád Zuboly Teó
    Gelencsér Luka Lajos
    II. korcsoportos lányok:
    Arros Dorka Dimitra
    Dabasi-Varga Lea
    Gál-Olasz Villő Otília
    Győri Lilla
    Kara Szilvia Terézia
    Szudolszky Ajna
    II. korcsoportos fiúk:
    Biró Ádám
    Biró Máté
    Csákvári Dávid
    Kondor Bence
    Molnár Martin Noel
    Molnár Márton Emil
    Szeretettel gratulálunk minden résztvevőnek! Büszkék vagyunk Rátok!
  • Zeneiskolai jelentkezés

  • Diákolimpia Budapest bajnokok

  • Országos bajnokok!

  • Fontos tudnivalók leendő elsősöknek 1.

    Tisztelt Szülők!

    Köszönjük együttműködésüket, bizalmukat, kitartásukat.

    Kérjük azon családok megértését, akiknek gyermeke nem került be intézményünkbe.

    Az alábbiakban láthatják leendő elsős osztályaink névsorát.

    A várólistán szereplő gyermekek esetében a tankerület engedélyére várunk. Az eddigi évek tapasztalata alapján ők is bekerültek az osztályokba, ezért őket is várjuk a sportorvosi vizsgálatra, melynek részleteiről hamarosan levelet kapnak az érintettek.

    Mindenkinek sok sikert kívánunk a következő tanévre!

    Budapest, 2022. április 6.

    Kis Mihály

    igazgató

  • Felvételt nyert tanulók a 2022-2023-as tanévre

    Iskolánkba a 2022/2023-as tanévre felvételt nyert tanulók névsora

    1.a

    Balla Mihály

    Cole Szófia Liza

    Czuder Lelle

    Csányi Ármin Péter

    Fábián Gergő Milán

    Fekete-Nagy Bálint

    Fridrich Nadin

    Hamza Levente

    Horváth Gergely

    Horváth Szilárd

    Kaiser Tamara

    Keszei Janka Lilla

    Kopasz Tamara

    Koroknai Lilána

    Kovács Kitti Dalma

    Ladányi Lénárd

    Nemes Bence

    Németh Ambrus

    Panyiczki Patrik

    Pöhm Gréta

    Reznicsek Lénárd

    Sárosi Dóra

    Schubert Míra Emília

    Szabó Zsófia Kitti

    Szilágyi Lőrinc

    Törös Ádám

    1.b

    Bedő Eszter

    Bédy Máté Károly

    Bogdán Zsombor

    Camara-Szilasi Mariatou

    Frühzeitig Attila Dávid

    Gulyás Mira Tamara

    Győri Simon

    Hidvégi Alex

    Horváth Olívia

    Kára Máté György

    Keller Lévi

    Kovács Attila

    Kővölgyi Botond

    Martin Dániel

    Moldován Dominik

    Nitsch Luca

    Pallagh Péter

    Pap Benedek Álmos

    Porvay Ákos

    Preczer Jázmin

    Ruzsinszki Szonja

    Saródi Bálint

    Szépfy-Gőgh Hanga

    Tényi Nimród Lajos

    Tóth Bendegúz

    Vass-Kovács Kornélia

    Várólista:

    Fiúk:

    1. Görög Döme Márton
    2. Tóth Mátyás Attila
    3. Gáspár Norbert Miklós
    4. Dojcsák Vince
    5. Geszti Marcell

    Lányok:

    1. Hadaró Hanna
    2. Donkó Laura
    3. Janes Lili Flóra
  • Felhívás a tankötelessé váló gyermekek iskolai beiratására

    Felhívás

  • "Fogadj örökbe egy könyvet!" kezdeményezés

    Kedves Diákok és Családok!

    Elindult kezdeményezésünk! A honlap bal oldali menüjében megtalálják a részleteket!

    Olvasásra fel!

    Köszönjük támogatásukat!

    Öt könyv, amely felér egy utazással | OTP TRAVEL Utazási Iroda

  • Felhívás közös megemlékezésre

     

    FELHÍVÁS

    Emlékezzünk együtt 1848. március 15-re!

    A Grosics Gyula Sport Általános Iskola nevelőtestülete és diákjai szeretettel várják Önt és kedves családját

    2022. március 11-én a Bikás Parkba, ahol közös énekléssel és emlékfutással szeretnénk ünnepelni.

    Időpont: 2022. március 11. péntek 11.15-től 12.00-ig

    Helyszín: Bikás Park

    Közös ének: Kossuth Lajos azt üzente

    Futótáv: 1848 méter