Kis Mihály | igazgató | mesterpedagógus, sportágválasztó |
Szlovákné Fehér Éva | igazgatóhelyettes | tanulásmódszertan |
Gerencsérné Pálinkás Ildikó | igazgatóhelyettes | fizika |
Ambrus Andrea 5.b | osztályfőnök, alapítványi titkár | testnevelés, sportágválasztó |
Blahák Geraldine 5.a | osztályfőnök, innovációs- és folyamatszabályozási munkaközösség-vezető | matematika, kémia |
Bogár Edina 2.b | tanító | |
Borbély Andrea 3.c | osztályfőnök | mesterpedagógus, tanító |
Böröczfy Tünde 4.a | osztályfőnök | mesterpedagógus, tanító |
Brucknerné Szeltner Zsuzsanna 3.b | tanító | |
Csóka Eszter 5.b | testnevelés | |
Fehér lldikó | könyvtár | magyar nyelv és irodalom |
Gál Dezső 8.a | osztályfőnök | történelem, erkölcstan, sporterkölcstan |
Gaál Virág | tanító, napközi | tanító |
Gerencsér Kata 1.b | tanító | tanító |
Güttler-Buth Annamária 3.b | osztályfőnök | tanító |
Gyöngyösiné Vermes Zsuzsanna 7.b | osztályfőnök, továbbtanulási felelős | matematika, testnevelés |
Horváth Eliza 1.a | tanító | |
Jakobszen Tamás 6.a | osztályfőnök, testnevelés munkaközösség-vezető | földrajz, testnevelés |
Jakobszen Nóra | tanító, napközi | |
Kangyal-Kovács Krisztina 3.c | tanító | |
Kiss-Balsay Rita 4.a | tanító | |
Kun Zita | rajz, technika | |
Lucza Nóra 6.b | osztályfőnök, humán munkaközösség-vezető | magyar nyelv és irodalom, küzd. és játék |
Mogyoródi Tímea 3.a | osztályfőnök, gyermekvédelmi felelős | tanító |
Molnárné Czeglédi Cecília 4.b | osztályfőnök | mesterpedagógus, tanító |
Muszula Mária 8.b | osztályfőnök, nyelv és informatika munkaközösség vezető | mesterpedagógus, angol nyelv, történelem |
Nagyné Medgyaszai Tímea 1.b | osztályfőnök | tanító |
Ozsváthné Pánti Katalin 1.a | osztályfőnök, alsós munkaközösség vezető | tanító |
Proszenyákné Nagy Edina 2.b | osztályfőnök | tanító |
Pusztainé Besenyői Andrea | testnevelés | |
Saly Szilvia 3.a | testnevelés, sportágválasztó, napközi | |
Sarkadi Nóra 4.b | tanító | |
Sinkó Sándor 6.a, 8.b | informatika | |
Szabó-Balogh Ágnes 7.a | osztályfőnök | matematika |
Táboriné Watz Andrea 2.a | osztályfőnök, reál munkaközösség-vezető | tanító |
Tényi Blanka | földrajz, biológia, napközi | |
Ujlaki Sándor | mesterpedagógus, angol nyelv | |
Vadász Katalin 8.a | magyar nyelv és irodalom | |
Zámori Zsófia | rajz, technika | |
Boldog Krisztina | angol nyelv | |
Kerényi Judit | ének | |
Miseta Vivien | pedagógiai asszisztens | |
Kovács Laura | iskolapszichológus | |
Greskovics Rita | iskolatitkár | általános ügyintézés, étkezéssel kapcsolatos ügyek, honlap, Facebook |
Vranekné Gál Anita | iskolatitkár | általános ügyintézés, étkezéssel kapcsolatos ügyek, terembérlés |