Eredményeink

Kerületi komplex anyanyelvi verseny helyezései

Hesz Dániel 4.a; I. helyezett
Ratkóczi Mirkó 4.a; IV. helyezett
Gebri-Horváth Barnabás 3.a; V. helyezett
Pavuk Domonkos 3.a; XIX. helyezett

 

4.évfolyam – kerületi matematika verseny eredménye

I. Csurgai Máté és Nemes Mór (5 fő  I. helyezett van)
III. Oláh-Viniczai Ákos (2 fő III. helyezett van)
IX. Sziebig Róbert
XIV. Nemes Gergő
XIX. Zalán Zétény
XXII. Fekete Márton
(104 induló volt, sok holtverseny lett)

 

A felsős kerületi matematika versenyen elért eredményeink:

5. évfolyam:

5.hely Nok Bálint (5.a), 6.hely Lorán Dániel (5.a), 7.hely Csurgay Anna (5.a)-felkészítő tanár: Gyöngyösiné Vermes Zsuzsanna

6.évfolyam:

3.hely Orosz János (6.b)-felkészítő tanár: Blahák Geraldine
4.hely Németh Zsombor (6.a)- felkészítő tanár: Gyöngyösiné Vermes Zsuzsanna

7.évfolyam:

1.hely Takács Lili (7.c)-felkészítő tanár: Gyöngyösiné Vermes Zsuzsanna

8.évfolyam:

6.hely Hegyi Melinda (8.a), 8.hely Medvei Keve (8.a)-felkészítő tanár: Blahák Geraldine

Az 5. 6. 7.évfolyamosok a díjazottak között vannak.

Domoszlai Zóra 7.a osztályos tanulónk eredményei – Gratulálunk!

2020.01.25 Országos Rangsorverseny Ifjúsági 2. hely (Budapest)

2020.02.08 Országos Rangsorverseny Junior 1. hely (Cegléd)

2020.02.22 Országos Bajnokság Ifjúsági 3. hely (Nemesvámos)

2020.03.07 Országos Diákolimpia Serdülő 3. hely (Szolnok)

B33 lány regionális döntő, 1. hely – Gratulálunk!

Marosvölgyi Zsófia, Jánosi Virág, Vita Alexandra, Bencsik Luca

Felsős kerületi matematika verseny

Lezajlott a felsős kerületi matematika verseny háziversenye. Sajnos a jelen helyzetben nem tudjuk, hogy mikor és hogy fogják megrendezni a kerületi fordulót.
A kerületi versenyre bejutott tanulók: Nok Bálint (5.a), Lorán Dániel (5.a), Németh Zsombor (6.a), Orosz János (6.b), Takács Lili (7.c) és Hegyi Melinda (8.a)

 

I., és II. helyezés az ügyességi váltóversenyen – 1., 2. osztály

Dabasi-Varga Lea, Rátkai Hajnaka, Takács Anna, Rózsahegyi Gréta, Barna Zsófia, Czárán Erzsébet, Nok Elizabet, Pintér Léna, Kolek Léda, Kircsi Nelli,
Bernáth Zsombor, Nemes Gergő, Torják Balázs, Szatmári Bence Ádám, Mensáros Kende, Nagy Bene Csongor, Návay Tamás, Selmeczy Botond, Marton Vencel, Gaál Benjamin.

I., II. helyezés a 2. osztályos ügyességi váltóversenyen!

Felső sor: Kalmár Kinga, Kondor Bence, Erlich Soma, Biró Máté, Gál-Olasz Villő, Kara Szilvia, Kovács Dorka, Szudolszky Ajna, Amony Rafael, Molnár Márton, Halwax Erik, Győri Lilla
Alsó sor: Kiss Lotti, Biró Ádám, Ratkóczi Zorka, Balogh Enikő, Harmat Szonja, Nádor-Nikitits Zalán, Ruzsinszky Márk, Pintér Benett

Erdei Szabó Flóra 6.a osztályos tanulónk megnyerte a kerületi Természetismereti versenyt, és tovább jutott a fővárosi döntőbe. Gratulálunk!

További eredményeink:

6.osztályosok (27 versenyzőből):

  • 8.hely: Hajdara Luca 6.a
  • 8.hely: Varjas Norbert 6.a

5. osztályosok (32 versenyzőből):

  • 4.hely: Bors Virág Panna 5.b
  • 8.hely: Csurgay Anna  5.a
  • 15.hely: Nok Bálint  5.a

Felkészítő tanáruk: Iván Lászlóné

Gratulálunk tanítványainknak az elért eredményekért!

Mutasd a padkönyved verseny 2 forduló eredmények

A következő eredmények születtek:

3. évfolyam: 1. Gebri-Horváth Barnabás 3.a
2. Romdhani Marouen 3.a
3. Sárközi Rebeka 3.a

4. évfolyam: 1. Pilinger Diána 4.b
2. Oláh-Viniczai Ákos 4.b
3. Kéri Péter 4.b

5. évfolyam: 1. Buzgó Dániel 5.a
2. Csurgay Anna Dóra 5.a

6. évfolyam: 1. Harmat Luca 6.a
2. Németh Zsombor 6.a és Nemes Nimród 6.b

7. évfolyamon Kara Ádám és Pataki Dávid a 7. a-ból képviselte szép eredménnyel az évfolyamot

8. évfolyamon Kara Márk és Müller Andris a 8. a-ból képviselte szép eredménnyel az évfolyamot

Kellemes olvasással töltött perceket a harmadik fordulóra!
Lucza Nóra

 

Domoszlai Zóra eredményei:

2019. december 01.Serdülő Országos Csapatbajnokság 2. hely

2019. november 23. Serdülő Országos Bajnokság 3. hely

2019. október 12. Ifjúsági B Országos Bajnokság 3. hely

2019. június 01. Európa Kupa Nemzetközi 1. hely

Vita Alexandra, 8/a osztályos tanuló a 2019/2020. tanévre a XI. kerület Újbuda Önkormányzata által meghirdetett tanulmányi ösztöndíj pályázatot kiemelkedő tanulmányi és verseny eredményei alapján elnyerte, valamint a XXX. Hermann Ottó Kárpát-Medencei Biológiai Verseny kerületi fordulóján I. helyezést ért el a 8.osztályosok között.

Kerületi rajzverseny I. hely

Gábor Hanga (4.a)

Kerületi Népdaléneklési versenyen  – Arany minősítést ért el:

Stankovics Anna és Bánszky Péter (6.b)

Bolyai természettudományi verseny területi döntőjének eredményei

 évfolyam 66 csapatból

  1. 4.a osztály

Fekete Márton

Hesz Dániel

Návay Andráűs

Ratkóczi Mirkó

 

  1. évfolyam 79 csapatból
  2. hely 5.b osztály

Kudász Emma

Krizsik Anna

Duka-Zólyomi Flóra

Kara Zsófia

 

  1. hely 5. a osztály

Bugya Borisz

Bata Bálint

Nok Bálint

Koloh Ákos

 

  1. hely 5.b osztály

Cheul Laura

Mátyus Kira

Pincehelyi Panna

Tschürtz Anna

 

  1. hely 5.a

Csurgai Anna

Ács- Sánta Kata

Vita Réka

Medvei Csenge

 

  1. évfolyam 56 csapatból
  2. hely 6. b osztály

Krausz Lili

Lenkó Zita

Németh Zsombor

Omran Zsuzsi

 

  1. hely 6. a osztály

Erdei szabó Flóra

Faludi Lilla

Simon Barbara

 

  1. évfolyam 66 csapatból
  2. hely 7.a osztály

Bugya Roland

Patai Dávid

Pietsch Marci

B33 – Diákolimpia régiós döntő

A lányok, Jánosi Virág (8.a), Vita Alexandra (8.a), Bencsik Luca (8.b) és Marosvölgyi Zsófia (7.c) megnyerték a B33 Diákolimpia Régiós döntőjét (3 mérkőzést a csoportjukban, majd az elődöntőt és végül a döntőt), így bejutottak az országos döntőbe.

Sok szeretettel gratulálunk!

IJKA Országos Karate verseny eredmények

2019. december 8-án Fekete Barnabás 2. és Fekete Márton 1. helyezett lett az IJKA Országos Karate versenyen, ahol utánpótlás 8-9 év 32+kg kategóriában indult Marci és utánpótlás 8-9 év 32-kg kategóriában Barni.
A gyerekek 4 éve kitartóan karatéznak a KOROIBOSZ Egyesületben.

Gratulálunk!

Világkupa 7. helyezés

Tapasztó Hanna 2019.12.07-én Lengyelországban, Zielona Goraban megrendezésre kerülő Világkupán a FORCE nevű junior páros formációs csapatával az előkelő 7. helyezést érték el!

 

Kerületi partizán verseny – I. korcsoport

Kerületi úszóverseny

Éremeső az uszodában! 🙂

  1. helyezést szerzett váltó csapatban: Gulyás Olivér, Szekula Attila, Turos Bense Csanád, Varga Marcell, Kéry Péter, Ratkóczi Mirkó (fotó sajnos nem készült, mivel dobogóra állítás nem volt).

Országos angol verseny

Iskolánk két tanulója, Junghausz Anna 8.a és Sárkány Hanna 7.a osztályos tanulók az Országos angol nyelvi verseny 2. fordulójába jutottak. Gratulálunk!

Akrobatikus Rock and Roll Magyar Bajnokság

2019.11.24-én Érden megrendezésre kerülő Akrobatikus Rock and Roll Magyar Bajnokságon 1.helyezett lett Tapasztó Hanna, és Ranglista győztes is lett (mivel egész évben veretlenek voltak), Tiny Teens nevű Junior kategóriás kisformációs csapatával.

 

Kosaras eredményeink

2019. november 30. – Palánta verseny – Bicske

1. osztályosok között 1. hely

2. osztályosok versenyén 2. hely

3. osztályosok versenyén 1. hely

4. osztályosok versenyén 1. hely

Edzők: Gyeőry Zsuzsanna, Lepsik Richárd

Felkészítő edző: Tóth Lili, Duday Luca

Első röplabdatornán sikeresen szereplő csapataink U11-es korosztályban, akikre nagyon büszkék vagyunk.

2019/2020 U11 Országos Szupermini Bajnokság

Edzők: Gyöngyösiné Vermes Zsuzsanna, Kinde Orsolya

Sakk eredményeink

Kerületi szépolvasási verseny – II. helyezés

Szudolszky Míra a városrészek közötti futáson III. helyezést ért el. Gratulálunk!

Jánosi Virág 8.a osztályos tanulónk I. helyezést ért el a Kerület Napja alkalmából megrendezésre került Városrészek Közötti Futóversenyen.

Jót úsztunk! 2019. november 16.

 

Bolyai természetismeret:

  1. helyezett csapattagok: Ratkóczi Mirkó, Nemes Gergő, Hesz Dani, Návay Andris
  2. helyezett csapattagok: Feketet Márton, Nemes Mór, Sziebig Róbert, Serfőző Ákos

Bolyai magyar

  1. helyezett csapattagok: Fekete Márton, Jávor Barnabás, Návay András, Ratkóczi Mirkó

Bolyai matek

  1. helyezett Csurgay Máté, Gábor Hanga, Hegedüs Bogi, Sziebig Róbert

Kenguru

megyei 18. Nemes Gergő, országos 88.

Kerületi rajzverseny: Jávor Barnabás Különdíj

Kerületi szavalóverseny Csurgay Máté Különdíj

Föld napja pályazaton

egyéni versenyben Nemes Gergő Különdíj

csapatversenyben Gábor Hanga, Hegedüs Bogi, Sági Betti Különdíj

Kerületi szövegértő verseny Fekete Márton 4. helyezett. , Ratkóczi Mirkó 8. helyezett

Kerületi matek: Ratkóczi Mirkó 9. helyezett,  Sziebig róbert 14. helyezett

 

Sporteredmények:

Budapesti Atlétikai Diákolimpia

Csapat arany: Todic Mila, Kolek Lili

Csapat arany: Horváth Dániel, Nemes Gergő, Nemes mór, Jávor Barnabás,

Egyéni arany: Nemes Gergő

Egyéni arany: Kolek Lili

Egyéni 5. hely: Todic Mila

Egyéni 6. hely:Hesz Dani

 

Versenyeredmények – Matematika

  • Zrínyi Ilona Matematikaverseny

9. hely Kalmár Balázs (4.a)
16. hely Hankó Ádám (8.b)

  • Nemzetközi Kenguru Matematikaverseny

Frühzeitig Zoltán (2.b) – országos 184., megyei 54. (4787, illetve 915 versenyző közül)
Nemes Gergő (3.a)  – országos 88., megyei 18. hely (4572, illetve 824 versenyző közül)

  • Kerületi Matematikaverseny

Ratkóczi Mirkó (3.a) 9. helyezés
Bibity Botond (4.b) 10. helyezés

 

Versenyeredmények   Természetismeret, biológia  Iván Lászlóné 2018/2019. tanév

Országos Kaán Károly természetismereti verseny kerületi verseny:

  1. hely: Erdei Szabó Flóra 5.a
  2. hely: Hajdara Luca 5.a

Kárpát-medencei Herman Ottó Biológia verseny kerületi forduló

  1. hely: Hetyei Zsófia 7.a

 Föld napja kerületi szöveges pályázatok kerületi

Méhek kategória 

  1. hely: Horváth Benett 6.b

Beleznay Gyula 6.b

Nagy Dávid 6.b

Különdíj: Kupai László 6.b8.b

Peringer Dániel 6.b

Tóth Boldizsár 6.b

Különdíj: Koller Dániel 8.b

Almási Martin 8.b

Katona Boglárka 8.b

Állatok titkos élete kategória

  1. hely: Mátyus Lara 6.b

Vormittag Petra 6.b

  1. hely: Vita Alexandra 7.a

Takács Gréti 7.a

Hetyei Zsófia 7.a

Jánosi Virág 7.a

  1. hely: Hegyi Melinda 7.a
  2. hely: Olasz Alex 7.a

Hegedüs Domonkos 7.a

Különdíj: Medvei Keve 7.a

Mentsük meg a bolygónkat kategória

  1. hely: Szili Nóra 7.a

Nemzetek ételei kategória

Japán ételek

  1. hely: Harsághy Zsófia 8.b

Lakatos Kitti 8.b

Mexikói ételek

  1. hely: Juhász Bence 8.b

Harman Patrik 8.b

Madarak és fák napja kerületi játékos vetélkedő

  1. hely: a osztály

 

Versenyeredmények Magyar nyelv és irodalom

Versenyeredmények – Matematika