• Nyári információk

    Nyári információk

    1. évi nyári ügyeleti napok 9-13.00 óráig, ügyintézés 9-12 óráig:
    • június 27-én,
    • július 11-én,
    • július 25-én,
    • augusztus 8-án és
    • augusztus 22-én

    Kamaraerdő

    FONTOS!

    Változás az idei tanévben: a jelentkezők csekély létszáma miatt iskolánkat összevonták a Gárdonyi Géza Általános Iskolával, ezért a gyerekek az 1114 Budapest, Bartók Béla út 27. sz. előtt gyülekeznek.

    Kérjük Önöket, hogy gyermeküket legkésőbb ¾ 8-ra vigyék a Gárdonyihoz. Visszaérkezés: délután 4 óra körül ugyanide.

    Részletes információ iskolánk weboldalán.

    Testnevelés sportszakági, magyar, matematika és angol képességfelmérő az új tanulók részére:

    • augusztus 29. (szerda) 9 óra

    Tankönyvekkel kapcsolatos információk:

    Az első tanítási napon kapják meg a gyerekek a tankönyveket.

    Az első osztályosok szülei a szülői értekezleten (2018. szeptember 3-án, hétfőn 1630-kor) vehetik át a tankönyveket.

    Ünneplő és sportruházat átvételének időpontja

    1. augusztus 30. (csütörtök) 8-14 óra között

    Ebédbefizetés:

    Az étkezési csekket az első tanítási napon kapják meg a gyerekek.

    Tanévnyitó ünnepély:

    1. szeptember 3. (hétfő) 8 óra
  • Erasmus 2018

     

  • Oldalági beiskolázás a 2-8. évfolyamok számára

    Tisztelt Szülők!

    Iskolánkban a pótfelvételi (oldalági beiskolázás feltételei szerint telefonon előre egyeztetve) időpontja:

    2018. augusztus 29. 9 óra.

     

  • Nyári ügyeleti napok

    2018. évi nyári ügyeleti napok 9-13.00 óráig:

    • június 27-én,
    • július 11-én,
    • július 25-én,
    • augusztus 8-án és
    • augusztus 22-én
  • Kamaraerdei nyári napközis tábor

    FONTOS!

    Változás az idei tanévben: a jelentkezők csekély létszáma miatt iskolánkat összevonták a Gárdonyi Géza Általános Iskolával, ezért a gyerekek az 1114 Budapest, Bartók Béla út 27. sz. előtt gyülekeznek.

    Kérjük Önöket, hogy gyermeküket legkésőbb ¾ 8-ra vigyék a Gárdonyihoz. Visszaérkezés: délután 4 óra körül ugyanide.

  • Tanszerlisták a 2018-2019-es tanévre

     

    2.a osztályos tanszerlista

    3.a osztályos tanszerlista

    3.b osztályos tanszerlista

    4.a osztályos tanszerlista

    4.b osztályos tanszerlista

    5. b. oszt. matematika: 2 db négyzetrácsos füzet (órai és házi feladatos/gyakorlós), sima lapú füzet, körző, egyenes vonalzó, derékszögű vonalzó, szögmérő.
    7.oszt. matematika:  négyzetrácsos füzet, sima lapú füzet, körző, egyenes vonalzó, szögmérő
    7-8.oszt. kémia: négyzetrácsos füzet
    Muszula Mária tanárnőnél:
    4. évfolyamtól – 8. évfolyamig
    angol: 1 db szótárfüzet, 1 db vonalas füzet (méret tetszőleges)
    történelem: 1 db vonalas füzet (méret tetszőleges)
    Szabó-Balogh Ágnes tanárnőnél:
    Matematika:
    1 db A4-es négyzetrácsos füzet
    1 db A4-es sima füzet
    körző vonalzó (egyenes vonalzóból a 20 cm-es) derékszögű vonalzók
  • Gianluca Zambrotta a Grosicsban

     

  • Országos Atlétika Diákolimpia III. helyezés

    Jánosi Virág az Országos Atlétika Diákolimpia Döntőjében 600m-es síkfutáson III. helyezést ért el 1:40:76-os idővel!

  • Országos Kosárlabda Diákolimpia IV. korcsoport II. helyezés

    • Jánosi Virág
    • Vita Alexandra
    • Horváth Patrícia
    • Siklós Dorottya
    • Krasovec Lili
    • Kuncz Petra
    • Katona Boglárka
    • Vranek Katalin
    • Bódor Virág
    • Sági Dorina
    • Magyar Rebeka
    • Telek Noémi

    Edzők: Besenyői Andrea, Jókai Mátyás

  • Országos Diákolimpia II. hely

    Atlétáink az ország második legjobbjai!

    • Freyer Kristóf
    • Kiss Csanád
    • Medvei Milán
    • Pandur Soma
    • Puskás Konstantin Kolos
    • Viola Dávid

    Testnevelők: Ambrus Andrea, Gyöngyösiné Vermes Zsuzsanna, Kinde Orsolya, Jakobszen Tamás