• Oldalági beiskolázás a 2-8. évfolyamok számára

    Tisztelt Szülők!

    Iskolánkban a pótfelvételi (oldalági beiskolázás feltételei szerint telefonon előre egyeztetve) időpontja:

    2018. augusztus 29. 9 óra.

     

  • Nyári ügyeleti napok

    2018. évi nyári ügyeleti napok 9-13.00 óráig:

    • június 27-én,
    • július 11-én,
    • július 25-én,
    • augusztus 8-án és
    • augusztus 22-én
  • Kamaraerdei nyári napközis tábor

    FONTOS!

    Változás az idei tanévben: a jelentkezők csekély létszáma miatt iskolánkat összevonták a Gárdonyi Géza Általános Iskolával, ezért a gyerekek az 1114 Budapest, Bartók Béla út 27. sz. előtt gyülekeznek.

    Kérjük Önöket, hogy gyermeküket legkésőbb ¾ 8-ra vigyék a Gárdonyihoz. Visszaérkezés: délután 4 óra körül ugyanide.

  • Tanszerlisták a 2018-2019-es tanévre

     

    2.a osztályos tanszerlista

    4.b osztályos tanszerlista

  • Gianluca Zambrotta a Grosicsban

     

  • Országos Atlétika Diákolimpia III. helyezés

    Jánosi Virág az Országos Atlétika Diákolimpia Döntőjében 600m-es síkfutáson III. helyezést ért el 1:40:76-os idővel!

  • Országos Kosárlabda Diákolimpia IV. korcsoport II. helyezés

    • Jánosi Virág
    • Vita Alexandra
    • Horváth Patrícia
    • Siklós Dorottya
    • Krasovec Lili
    • Kuncz Petra
    • Katona Boglárka
    • Vranek Katalin
    • Bódor Virág
    • Sági Dorina
    • Magyar Rebeka
    • Telek Noémi

    Edzők: Besenyői Andrea, Jókai Mátyás

  • Országos Diákolimpia II. hely

    Atlétáink az ország második legjobbjai!

    • Freyer Kristóf
    • Kiss Csanád
    • Medvei Milán
    • Pandur Soma
    • Puskás Konstantin Kolos
    • Viola Dávid

    Testnevelők: Ambrus Andrea, Gyöngyösiné Vermes Zsuzsanna, Kinde Orsolya, Jakobszen Tamás

     

  • Dobd a kosárba!

    I., II. helyezett csapataink.

    I. hely:

    • Sági Regina
    • Omran Loujin
    • Hajdara Luca
    • Kövecses Viktória
    • Vita Réka

    II. hely:

    • Jánosi Flóra
    • Balogh Enikő
    • Horváth Anna
    • Medvei Csenge

    Edzők: Gyeőry Zsuzsanna, Hegyi Hanna, Mecséri Alexandra

  • Országos Diákolimpia I. hely

    Iskolánk 5.-6. évfolyamos lánycsapata bajnok lett.

    • Jánosi Virág
    • Vita Alexandra
    • Fehér Anna
    • Mikolik Réka
    • Marosvölgyi Zsófia
    • Szarvas Edina
    • Sági Regina
    • Faludi Lilla
    • Szentkirályi Lotti
    • Gráf Tímea
    • Krasznai REgina
    • Cservák Tímea

    Testnevelő: Besenyői Andrea