• Erasmus 2018

     

  • Gianluca Zambrotta a Grosicsban

     

  • Országos Atlétika Diákolimpia III. helyezés

    Jánosi Virág az Országos Atlétika Diákolimpia Döntőjében 600m-es síkfutáson III. helyezést ért el 1:40:76-os idővel!

  • Országos Kosárlabda Diákolimpia IV. korcsoport II. helyezés

    • Jánosi Virág
    • Vita Alexandra
    • Horváth Patrícia
    • Siklós Dorottya
    • Krasovec Lili
    • Kuncz Petra
    • Katona Boglárka
    • Vranek Katalin
    • Bódor Virág
    • Sági Dorina
    • Magyar Rebeka
    • Telek Noémi

    Edzők: Besenyői Andrea, Jókai Mátyás

  • Országos Diákolimpia II. hely

    Atlétáink az ország második legjobbjai!

    • Freyer Kristóf
    • Kiss Csanád
    • Medvei Milán
    • Pandur Soma
    • Puskás Konstantin Kolos
    • Viola Dávid

    Testnevelők: Ambrus Andrea, Gyöngyösiné Vermes Zsuzsanna, Kinde Orsolya, Jakobszen Tamás

     

  • Dobd a kosárba!

    I., II. helyezett csapataink.

    I. hely:

    • Sági Regina
    • Omran Loujin
    • Hajdara Luca
    • Kövecses Viktória
    • Vita Réka

    II. hely:

    • Jánosi Flóra
    • Balogh Enikő
    • Horváth Anna
    • Medvei Csenge

    Edzők: Gyeőry Zsuzsanna, Hegyi Hanna, Mecséri Alexandra

  • Országos Diákolimpia I. hely

    Iskolánk 5.-6. évfolyamos lánycsapata bajnok lett.

    • Jánosi Virág
    • Vita Alexandra
    • Fehér Anna
    • Mikolik Réka
    • Marosvölgyi Zsófia
    • Szarvas Edina
    • Sági Regina
    • Faludi Lilla
    • Szentkirályi Lotti
    • Gráf Tímea
    • Krasznai REgina
    • Cservák Tímea

    Testnevelő: Besenyői Andrea

     

     

  • Kamaraerdei nyári napközis tábor - szülői tájékoztató 2018

    Tisztelt Szülők!

    Az eddigi évek gyakorlatához hasonlóan Újbuda Önkormányzata idén nyáron is megszervezi a Kamaraerdei Napközis Tábort.

    Kérjük Önöket, hogy legkésőbb 2018. június 4-én (hétfőn) 10 óráig jelezzék gyermekük részvételét (gyermek neve, osztálya, igénybe vett turnus megjelölésével) az http://info@grosicssuli.ujbuda.hu e-mail címen.

    Turnusok:
    1. 2018.06.25-2018.07.06.
    2. 2018.07.09-2018.07.20.
    3. 2018.07.23-2018.08.03.
    4. 2018.08.06-2018.08.17.

    Az költségtérítés módjáról a későbbiekben küldünk tájékoztatót.

    Üdvözlettel,
    Kis Mihály

    Kamaraerdei nyári napközis tábor – szülői tájékoztató 2018

     

  • Határtalanul program

     

  • Föld napja pályázat 2.a

    Föld napja kerületi pályázat:

    Bácsi Orsolya, Hegedüs Boglárka, Sziebig Róbert (2.a) – II. helyezés

    Nemes Gergő, Gábor Hanga, Hesz Dániel (2.a) – III. helyezés

    Csurgay Máté, Gábor Barnabás, Serfőző Ákos (2.a) – III. helyezés

    Böröczfy Tünde vezetésével